Cennik palników na pellety dostępny pod numerem tel. 77 5461000, kom. 728 912 942
   

Zdjęcie Krótki opis Moc znamionowa
Ecovarm
Palniki EcoFire ES+ na pellety, z ruchomym rusztem,  można zabudować praktycznie w każdym kotle węglowym. Palnik zapewnia niesamowity komfort i czystość w kotłowni. Posiada automatyczny układ rozpalania i czyszczenia popiołu. Czyszczenie polega na otwarciu się dna  palnika i opadnięciu popiołu w dół do popielnika.
Nowoczesny sterownik, steruje również temperaturą ciepłej wody użytkowej.
Ogień kierowany jest do góry.

16kW
24kW

 a
Palnik EcoFire E1 na pellety przeznaczony do współpracy z kotłami na węgiel. Palnik z poziomym paleniskiem można zabudować praktycznie w każdym kotle, posiada automatyczny układ rozpalania. Czyści się w sposób pneumatyczny. Dodatkowy podajnik wewnątrz palnika zapewnia precyzyjne dawkowanie paliwa i wspomaga oczyszczanie rusztu. Palnik w kotle uzyskuje sprawność 90%. Prace palnika i komfort jego obsługi można porównać do pracy palnika olejowego.
Palniki 150kW idealnie nadają się do ogrzewania pieca piekarniczego.
Ogień kierowany jest do przodu i częściowo do góry.16kW
24kW
32kW 
40kW
60kW
100kW
150kW
 aPalnik Platinum Bio
 na pellety, przeznaczony do montażu w kotłach węglowych. Prosty w obsłudze zapewnia wygodę i automatyczną pracę pieca c.o.
Ma wbudowaną rozpalarkę dzięki, której palnik pali się tylko wtedy gdy jest taka potrzeba. Czyści się w sposób pneumatyczny
Cena zawiera palnik, podajnik 1,6m i sterownik.
Ogień kierowany jest do przodu i częściowo do góry.


16kW
24kW
32kW
 

                   zdjęcia palników w kotłach węglowych