Zatrudnimy pracownika na stanowisku   Serwisant  kotłów na pellety

Zakres obowiązków:
- serwisowanie kotłowni na pellety
- wykonywanie przeglądów/konserwacji i usuwanie awarii  kotłów c.o. na pellety
- montaż automatyki kotłów (czujników, siłowników, regulatorów, podajników itp)
- montaż okablowania, montaż elementów kotłów
- rozruchy nowych kotłowni tzw "pierwsze uruchomienia"
- pomiary i regulacja, programowanie parametrów kotłów
- diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

Specyfika pracy:
- praca w terenie, u klienta

- promień działania max 100km od Opola
- praca samodzielna w bardzo dobrym zespole serwisowym
- bezpośredni kontakt z klientem
- praca w równoważnym czasie pracy
- praca z urządzeniami pomiarowymi
- praca z elektronarzędziami,
- elementy hydrauliki, mechaniki, elektryki, elektroniki i pneumatyki
- kontakt z pyłem i brudem
- baza wyjazdowa: Opole, Budowlanych 54

  SERWIS
Wymagania:
- wykształcenie: automatyk lub mechatronik
- umiejętność czytania dokumentacji, rysunków, schematów
- umiejętności manualne, swobodne operowanie narzędziami
- prawo jazdy kategorii B
- stałe doskonalenie się i otwartość na zmiany
- uczciwość

Mile widziane:
- uprawnienia SEP Elektryczne i Ciepłownicze
 - znajomość języka niemieckiego i angielskiego
- wykształcenie inżynierskie
 - zmysł konstruktorski, analityczny, "majsterklepka"
 - doświadczenie w ogrzewnictwie
- otwartość na ludzi

Oferujemy:
- umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
- stabilne zatrudnienie
 - szkolenia
- przyjazną atmosferę
- ciekawą i różnorodną  pracę

Kontakt w sprawie pracy: Henryk Gogolok
tel. 660721212  -  po godzinie 16:00 l
ub mail: henryk.gogolok@pelletmont.pl