Cennik  dostępny pod numerem tel.775461000 lub kom.728912942                                                       Pomoc w doborze kotła!

Zdjęcie Krótki opis Moc znamionowa

Kocioł EcoFire na pelety, bogaty w wiele funkcjonalności i zabezpieczeń, z  automatycznem zapłonem, czyszczeniem wymiennika kotła i palnika a nawet wybieraniem popiołu. Kocioł współpracuje  ze zbiornikami o różnej pojemności i kształtach. Wyposażony w unikatowy system kontroli płomienia Flame Control automatycznie adaptujący się do jakości pelletu. Znany z bardzo ekonomicznego spalania i wygody.  O optymalnych proporcjach pomiędzy ceną i jakością.
Kocioł na pellet jakości ENplusA1.

14kW
20kW
24kW
29kW

48kW
60kW


Kocioł Windhager BioWin2 na pellety - urządzenie na najwyższym poziomie jakościowym, zapewniające pełny komfort spalania peletu. Obsługa związana z uzupełnianiem paliwa i czyszczeniem popiołu możliwa nawet raz w roku. Kocioł może współpracować z całorocznym zbiornikiem na pellet lub z kompaktowymi zbiornikami 100kg i 160kg. Kocioł słynie z prefekcyjnego sterowania mocą i gospodarką energi co przekłada się na najniższe zużycie peletu
Produkt  PREMIUM z najwyższej półki, dla osób oczekujących najwyższego komfortu i perfekcji.
Kocioł na pellet jakości ENplusA1.
 więcej      
10kW
15kW
21kW
26kW
33kW

35kW
45kW
60kW

Kocioł na pelety Biawar Pellux.  Solidny kocioł z funkcją automatycznego czyszczenia kotła i palnika, o dużej pojemności wodnej. Z dotykowym ekranem i możliwością monitorowania przez internet.
Kocioł na pellet jakości ENplusA1.
12kW
20kW
32kW

Kocioł Slimko to nowoczesne urządzenie grzewcze na pellety o bardzo małych rozmiarach, z rurowym wymiennikiem ciepła, samoczyszczącym palnikiem rotacyjnym Kipi i kompaktowym zbiornikiem na pellet. Idealnie pasuje do ciasnych kotłowni. Bardzo prosty w obsłudze. Bardzo ładna obudowa z kilkupoziomowym wizjerem stanu paliwa powodują, że kocioł podoba się wielu klientom.
Kocioł na pellet jakości ENplusA1.
12kW
16kW
20kW
24kW
30kW


Kotły na pelety MCZ w formie bardzo eleganckich piecyków z płaszczem wodnym. Idelane do salonów w domach gdzie nie ma miejsca na wydzieloną kotłownię. Kotły a automatycznym zapłonem, z widokiem na ogień.
Wbudowany zabiornik na pellet, wbudowana pompa i naczynie przeponowe czynią je dobrze wyposażonymi urządzeniami grzewczymi - idealne do ogrzewania grzejników. W bardzo wielu wersja kolorystycznych i designerskich.
Piec na pellet jakości ENplusA1.
10kW
15kW
21kW

    Wyprzedaż!  
Kotły na pellety wystawowe i używane  sprawdź  

Kaskada kotłów na pellety. Idealny sposób na ogrzewanie dużych obiektów. Główne zalety to gwarancja ciągłości ciepła, idealne dopasowanie mocy dzięki płynnej modulacji mocy każdego z kotłów, równomierne obciążanie kotłów itp 10kW-240kW


Asystent sprzedaży - kupujemy kocioł na pellety

więcej    
 


otły - Kostrzewa, Ecovarm, Windhager,  Greń, Hef
Informujemy, że nasze strony wykorzystują ciasteczka (tzw. cookies). Używamy informacji zapisanych przy użyciu ciasteczek w celu zapewnienia optymalnego działania, dostosowania do preferencji użytkowników, obliczania statystyk i emisji reklam. Mogą one być również stosowane przez powiązanych z nami reklamodawców i inne firmy. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących ciasteczek oznacza, że będą one zapisane na komputerze użytkownika.