Przykładowe zdjęcia i niektóre realizacje:
 


więcej zdjęć z tej kotłowni.

Po lewej
kociol Slimko.Po prawej
kocioł Biowin Lite z oryginalnym
zestawem pomp.

       Wiosna i lato to idealny czas na przegląd roczny kotła.
Oprócz kotłów c.o. oferujemy również urządzenia, które nagrzewają pomieszczenia ciepłym powietrzem:

Wykonania przemysłowe:
Nagrzewnica powietrza Ecofire VP FC 25kW na pelety. Bardzo prosta w montażu i obsłudze nagrzewnica   doskonale nadaje się do ogrzewania zakładów produkcyjnych (zdjęcie po lewej), magazynów i warsztatów.

Wykonania domowe:
Piecyki MCZ ze sterowaniem Maestro i kontrolą przez internet. Zamiast pilota wszystkie parametry można ustawić za pomocą smartfona (zdjęcie po prawej)
      

Zobacz jak budujemy kotłownie z dużymi zbiornikami na pellet. Napełnianie odbywa się ręcznie, z woreczków natomiast pobieranie do kotła automatycznie systemem pneumatycznym.
Na zdjęciach, transport kotła po schodach profesjonalnym schodołazem elektrycznym, w ramach kompleksowej usługi montażu kotłowni.


Wiadomość 
Czasy się zmieniają.
Kotłownia może być elegancka, czysta i ergonomiczna.
Nadeszły czasy kiedy kotłownia staje się ładnym i nowoczesnym pomieszczeniem. Nie musi być brudno i śmierdząco.  Poniżej kilka przykładów.


Po lewej kilkutonowy zbiornik na pelety z systemem przełączania 8-miu sond ssących zintegrowanych z kotłem BioWin.Po prawej palnik Kipi w kotle na węgiel.
Modernizacja kotłowni trwa max 1 dzień roboczy. Palnik na pelety całkowicie odmienia obsługę kotła i wygląd kotłowni.
  
Pozwól, że zoptymalizujemy Twoje dotychczasowe ogrzewanie.
Mamy sposoby na wąskie, ciasne i inne nietypowe kotłownie.


  

Od lewej kocioł Red Compact 45kW w wersji z automatycznym czyszczeniem palnika, nastęnie piec MCZ hydro z płaszczem wodnym oraz kocioł Ecofire połączony z kotłem na paliwo stałe.

Kocioł 29kW na pelety ładujący bufor z wężownicą do podgrzewania wody użytkowej o wydajności 40litrów na minutę (3 łazienki) z trzema niezależnie sterowanymi obwodami pogodowymi zasilającymi 3 różne mieszkania. Kocioł samoczyszczący z palnikiem czyszczonym pneumatycznie.     


Asystent sprzedaży - kupujemy kocioł na pellety

więcej